Przejdź do treści

Pranie Dywanów Piaseczno

Wiedza i umiejętności – to nas wyróżnia na rynku!

czyszczenie dywanow Piaseczno

Pranie i czyszczenie dywanów

Jesteśmy jedyną na rynku firmą, która dysponuje tak dużym doświadczeniem, wiedzą oraz odpowiednim sprzętem, który pozwala na oferowanie tak szerokiej usługi prania dywanów Piaseczno. To sprawia, że nasza oferta zawiera najlepsze możliwości dla każdego, komu zależy na jakości tekstyliów i nie chce, by po krótkim czasie jego dywan stał się zszarzałym i niepotrzebnym elementem wyposażenia wnętrza.

Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz profesjonalną obsługę w zakresie czyszczenia dywanów i wykładzin Piaseczno. Za naszym sukcesem stoją Klienci, z których wielu podzieliło się opiniami. To pokazuje, jak bardzo staramy się, by zadowolić każdego, kto się do nas zgłasza. Grono zadowolonych osób korzystających z naszych usług stale się powiększa, co sprawia, że czujemy dumę i jesteśmy wdzięczni każdemu za zaufanie.

Skorzystaj z naszej oferty!

Wiemy jak, bo posiadamy umiejętności. Na rynku jesteśmy już od wielu lat, co sprawia, że doskonale odczytujemy wymagania Klientów, ale także doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak postępować z różnymi rodzajami tkanin. Nasza działalność wykonywana jest przy pomocy najnowocześniejszych maszyn piorących, a my sami cały czas się rozwijamy. Dzięki nam Twoje dywany odzyskają dawny blask oraz zyskają czystość, jakiej wymagasz.

Podstawowe czyszczenie – osiem etapów do czystego dywanu

Nasza oferta od początku skupiała się na czyszczeniu wykładzin oraz dywanów. Każdy produkt zakwalifikowany do prania klasycznego przechodzi przez osiem etapów, by na końcu lśnić czystością i nowością. Dowiedz się, przez co przejdzie Twój dywan:

1. Mierzenie i znakowanie – każdy dywan, który do nas trafia, jest dokładnie znakowany. Dokładnie go oglądamy, wszywamy firmowe metki z numerem oraz fotografujemy, by dokładnie przeanalizować jego stan. Następnie dobieramy metodę pracy.
2. Trzepanie mechaniczne – proces mechanicznego trzepania jest obsługiwany przez wykwalifikowanego operatora. Dopasowanie częstotliwości i mocy zależy od rodzaju dywanu. Efektem jest brak sierści, kłaków i innych elementów znajdujących się w tkaninie.
3. Pranie wstępne – pierwsze chemiczne pranie dywanu.
4. Pranie zasadnicze – odbywa się za pomocą automatu sterowanego przez pracownika. Proces ma 4 części.
5. Wirowanie – specjalna wirówka usuwa ponad 95% wody z dywanu.
6. Suszenie – skuteczne suszenie w nowoczesnej suszarni sterowanej komputerowo.
7. Obróbka końcowa i kontrola jakości – prace nad przygotowaniem dywanu do wydania oraz kontrola wykonanego prania.
8. Pakowanie – profesjonalne zapakowanie w firmowy worek i dostarczenie Klientowi.

Learn More

Bogata oferta z myślą o Klientach

Chcemy cały czas się rozwijać, dlatego, choć zaczynaliśmy od kompleksowego prania dywanów i wykładzin, dziś rozwijamy naszą ofertę. To sprawia, że jeśli chcesz czegoś więcej, koniecznie musisz odwiedzić zakładkę z ofertą, by przekonać się, co możesz zrobić ze swoimi materiałami na podłodze.

Skorzystaj z nowych możliwości!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wybierz doświadczenie oraz nowoczesne technologie, by zapewnić swojemu dywanowi nowe życie. Zadbaj o wnętrze i zapomnij o nieprzyjemnym zapachu, poszarzałych kolorach oraz nieprzyjemnym w dotyku materiale. Nasz ośmioetapowy proces prania dywanów Piaseczno sprawi, że wyczyścimy każde zabrudzenie i odświeżymy każdą tkaninę. Jesteśmy firmą, która zadowolenie Klienta przedkłada ponad wszystko. Sprawdź nas!