Nju Mobile. Oferta i opinie o sieci komórkowej.

Nju Mobile

Sieć Nju mobile to marka świadcząca usługi telefonii komórkowej. Chociaż swoją działalność prowadzi dopiero od 2013 roku, odniosła ogromny sukces, o czym świadczą, chociażby pozytywne opinie użytkowników tej sieci. Warto zaznaczyć, że Nju mobile wraz z upływem czasu poszerza swoją ofertę, zachęcając do skorzystania z usług jeszcze szersze grono klientów. Operatorem sieci Nju mobile jest Orange (https://www.orange.pl), natomiast w ofercie sieci znajduje się sprzedaż usług na kartę, a także oferty abonamentowe.

O sieci Nju mobile

Osoby zainteresowane współpracą lub takie, które mają dosyć współpracy z obecnym operatorem, a także znudzeni są koniecznością podpisywania długoterminowych umów, mogą cieszyć się z dodatkowych atrakcji, gdyż współpraca z Nju mobile nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, które jak wiadomo, zatrzymują klienta na dłużej i wymuszają na nim konieczność opłacania abonamentów mimo iż rynek się zmienia i pojawiają się coraz bardziej atrakcyjne oferty.

Tak więc brak konieczności podpisywania długoterminowych usług to jedna z tych zalet, które wymieniane są jako główne w trakcie trwania kampanii reklamowej – zbliżoną politykę prowadzi m.in. Premium Mobile, a2mobile oraz Lajt Mobile.

Oczywiście Nju mobile wyróżnia także niezwykle ciekawa oferta, a także dodatkowe usługi dla stałych i nowych klientów. Cechą charakterystyczną sieci Nju mobile jest niezwykle zabawna, żółta postać, która występuje w reklamach telewizyjnych, a także radiowych. To żółta postać przypominająca do złudzenia ziemniaka. Ma ona charakterystyczny głos, a także zabawne anegdoty, które przyciągają nowych klientów, a także zwracają uwagę widzów i słuchaczy.

Akcje promocyjne sieci prowadzone są nie tylko w telewizji i radiu, ale także na portalach społecznościowych. Po roku istnienia, czyli w 2014 roku, marka Nju mobile otwarła swój sklep internetowych, w którym zakupić można różnego rodzaju gadżety, dzwonki i inne rzeczy.

Na szczególną uwagę zasługuje spektakularny sukces marki, gdyż pod koniec pierwszego kwartału 2014 roku pod marką Nju mobile działało blisko 450 tysięcy kart sim, a 77% w ramach usług przedpłacowych. Można więc powiedzieć, że pierwszy rok działalności Nju mobile na rynku zwiastował ogromny sukces. Tak też się stało, gdyż Nju mobile obecnie jest jednym z czołowych operatorów komórkowych. 

Oferta Nju mobile

Skoro wiemy już, kiedy powstała marka Nju mobile i jakie są jej cechy charakterystyczne, przejdźmy do kwestii związanymi z ofertą tego działacza na rynku. 

Abonament solo

Pakiet abonament solo dedykowany jest osobom, które nie chcą w żaden sposób łączyć usługi z partnerem lub bliską osobą, samodzielnie odejmując decyzję o skorzystaniu z usług Nju mobile. Wśród usług w tym pakiecie dostrzec można pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, a także aż 20 GB internetu w cenie 39 zł! To pakiet, który dedykowany jest osobom korzystających często z internetu, a także wykonującym częste telefony.

Co prawda Nju mobile nie oferuje wystawiania faktur dla klientów biznesowych, jednak cena ta jest tak atrakcyjna, że decydują się na nią także przedsiębiorcy mimo pewnych niedogodności. Dostępny jest także nieco mniejszy pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w połączeniu z pakietem internetowym 10 GB w cenie 29 zł. Najtańsza opcja dostępna w ramach abonamentu solo to 1 GB i darmowe rozmowy w cenie 19 zł. Ostatnia propozycja to ciekawa oferta dla osób, które preferują rozmowy telefoniczne zamiast SMS-ów, a także niezbyt często przeglądających internet.

Abonament w parze

Opcja abonament w parze to z kolei propozycja dla osób, które wspólnie pragną połączyć swoje usługi i dzięki temu sporo zaoszczędzić. To ogromna oszczędność, gdyż ceny pakietów dostępnych w ramach tego abonamentu są nieporównywalnie niższe, niż usług w ramach abonamentu solo. Co można tutaj znaleźć? Pierwsza propozycja 39 zł + 9 zł to aż 20 GB internetu, a także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y!

Tak więc łączna kwota dwóch abonamentów dla dwóch osób to zaledwie 48 zł. Kolejna propozycja, czyli pakiet 29 zł + 9 zł to 10 GB, a także darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y, natomiast ostatnia opcja, czyli 19 zł + 9 zł to 1 GB internetu, a także darmowe rozmowy. Jak widać, warto łączyć swoje usługi, aby sporo na tym zaoszczędzić. Co wyróżnia tę ofertę? Głównie opłaty miesięczne za parę, umowa na czas nieokreślony, rozmowy bez limitu w kraju, a także krajach w roamingu UE. Warto zaznaczyć, że im dłużej trwa okres umowy, tym więcej internetu można uzyskać! Wystarczy skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej, aby dowiedzieć się znacznie więcej. 

Internet mobilny

Nju internetowy to propozycja dla osób, które często korzystają z internetu, a także oglądają filmy, grają w gry, czy pracują. Za cenę 29 zł można uzyskać nawet 40 GB internetu, a po roku nawet 100 GB! W tym miejscu nalęży jednak zaznaczyć, że konieczne będzie w tym przypadku założenie nowej karty.

Wersja dodatkowej karty do Nju na abonament to jedynie 19 zł miesięcznie za 20 GB internetu z możliwością powiększenia pakietu po roku do 50 GB. Dlaczego warto skorzystać z oferty Nju mobilny? Przede wszystkim ze względu na fakt, iż umowę można wymówić w każdym momencie. Kolejną zaletą jest to, że im dłużej pozostaje się w Nju, tym więcej internetu można uzyskać i tym lepsze oferty można zgarniać! To także gwarancja darmowej dostawy do domu, a także zadowolenie aż 99% z szybkiego internetu LTE. Aby zobaczyć zasięg internetu w Nju wystarczy wejść na stronę internetową i się przekonać!

Nju na kartę

W przypadku tego abonamentu wybrać można opcję dzienną, a także miesięczną. W przypadku opcji miesięcznej Nju na kartę to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także 10 GB internetu za jedyne 29 zł. W cenie 19 zł są to rozmowy bez limitu. Propozycja ta dedykowana jest osobom, którym nie zależy na wysyłaniu SMS-ów. W przypadku oferty dziennej wyróżnić można 250 MB internetu, a także rozmowy, MMS-y i SMS-y bez limitu w cenie 1,20 zł! Ciekawa oferta to także możliwość wykupienia aż 9 GB internetu za 9 zł.

To najatrakcyjniejsza oferta, z jaką można spotkać się na rynku. Żaden operator sieci nie oferuje tak niskich cen! Oferta Nju na kartę to opcja dla osób, które nie mają stałych dochodów, dla studentów, uczniów, a także dla tych klientów, którym nie przeszkadza konieczność comiesięcznego doładowywania konta. 

19 zł na głowę w parze

Ten abonament ma kilka opcji, z których mogą korzystać klienci. Pierwsza opcja to możliwość wykupienia dwóch nowych numerów, jeżeli nie jest się jeszcze klientem Nju mobile na abonament. Jeżeli jedna osoba z pary jest już użytkownikiem Nju mobile, wystarczy dokupić drugi numer, aby móc cieszyć się z okazji i oczywiście niskich rachunków za połączenia, wiadomości, a także internet. W tej sytuacji koszt wykupu nowego numeru 29 zł za jedną osobę, a także dodatkowe 9 zł za numer dla osoby dodatkowej.

W ramach tej oferty para uzyskuje dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, i MMS-ów, a także 10 GB do podziału, roaming bez dodatkowych opłat oraz możliwość rozwiązania umowy w dowolnym momencie. Do Nju mobile można przejść zarówno z osobą z rodziny, jak i z przyjacielem, bądź inną bliską osobą. Nie ma co do tego ograniczeń. 

Usługi dodatkowe

Powyższe propozycje to jednak nie wszystko. Marka Nju mobile stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, tworząc pakiety usług dodatkowych, które można poprać w każdym momencie. Pierwszą opcją dodatkową jest możliwość pobierania dodatkowych korzyści wraz z upływem, czasu. Im dłużej jest się w Nju mobile, tym więcej internetu można zgarnąć.

To zupełnie odmienna postawa od innych operatorów, u których nawet pozostawanie klientem przez kilkanaście lat nie wiążę się z atrakcyjnymi warunkami. W przeciwieństwie do nich, Nju mobile dba nie tylko o nowych, ale także o stałych klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy i usług. Ciekawa opcja dodatkowa to także możliwość wykupienia 9 GB internetu za cenę 9 zł. Żadna inna firma nie oferuje za usługi internetu tak niskich opłat. Dzięki WiFi-calling z internetu można korzystać w krajach UE tak sprawnie, jak w Polsce. 

Nju mobile- Oferta z telefonem

Jak dotąd Nju mobile nie zdecydowało się na wprowadzenie oferty telefonów komórkowych do swojej oferty. Firma skupia się na tym, aby oferować najwyższej jakości usługi internetu, a także darmowych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. W przyszłości jednak firma być może poszerzy ofertę, umożliwiając dobranie telefonu komórkowego. Warto wiec śledzić na bieżąco usługi Nju mobile, aby stale wyszukiwać nowe okazje. Być może w niedalekiej przyszłości Nju mobile zaskoczy rynek ofertą najnowszych smartfonów w atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń. 

Nju mobile – Oferta bez telefonu

Jak już zostało wspomniane, firma Nju Mobile stara się zaspokoić potrzeby, a nawet najbardziej wymagających klientów. Co prawda oferta abonamentu wraz z telefonem komórkowym nie jest jeszcze dostępna, jednak oferta bez telefonu, która przedstawiona została powyżej, jest niezwykle atrakcyjna. Warto zaznaczyć, że sieć komórkowa ta stale się rozrasta, a każdego miesiąca zadowoleni klienci piszą pozytywne recenzje. Dostępne są warianty zarówno dla osób w parze, jak i dla osób solo. Oprócz tego szczególną uwagę przyciąga także oferta dodatkowego internetu, a także możliwość powiększenia pakietów internetowych w cenie po roku bycia klientem sieci Nju mobile. 

Na kartę czy na abonament?

Na rynku dostrzec można wielu operatorów, którzy kuszą ciekawymi ofertami zarówno na kartę, jak i na abonament. Bez wątpienia jednak oferta Nju mobile przyciąga wzrok w sposób szczególny i sprawia, że Klienci wybierają właśnie Nju.

Podejmując decyzję o wybranej ofercie, warto rozważyć wszelkie za i przeciw w przypadku każdej propozycji. Należy kierować się własnymi potrzebami i wybrać tę ofertę, która dopasowana jest w jak najwyższym stopniu do oczekiwań i preferencji.

Dla kogo telefon na kartę? To opcja polegająca na przedpłacie. Aby móc korzystać z Nju mobile, należy na początku doładować kartę. To popularna propozycja szczególnie wśród młodych, dynamicznych osób. W wielu przypadkach oferta ta wybierana jest przez rodziców dla swoich dzieci.

Dzięki temu uczą się oni zarządzać swoim budżetem. Tak więc telefon na kartę to doskonała propozycja dla osób, które są uczniami, studentami lub dla takich, które dopiero rozpoczynają swoją pierwszą pracę, dla osób nieposiadających stałych dochodów, dla osób, które chcą pilnować swoich wydatków na telefon, a także dla osób potrzebujących telefonu bez zbędnych formalności przez krótki okres czasu.

Chociaż oferta na kartę wydaje się bardzo kuszącą propozycją, wiele osób stawia na ofertę w abonamencie. To propozycja dla osób, które przez cały czas korzystają ze swoich telefonów komórkowych, a w przypadku, kiedy limit pakietów zostanie opłacony, będą mogli dalej korzystać z usług, opłacając stosunkowo wyższy rachunek. W skrócie abonament w Nju mobile to propozycja dla osób, które nie chcą pamiętać o konieczności doładowania, a także ważności konta dzięki płaceniu jednego rachunku raz w miesiącu, dla osób, które cenią komfort użytkowania, dla osób, które chcą mieć możliwość wykonywania stałych połączeń bez obawy o utratę ważności swojego konta.

Przeniesienie numeru

W Nju mobile istnieje możliwość przeniesienia numeru. To wygoda dla osób, które chcą zmienić operatora bez obawy o utratę kontaktów. W celu przeniesienia numeru wystarczy wybrać ofertę, wypełnić formularz, a następnie podpisać umowę i odebrać nową kartę sim. Zazwyczaj nowa umowa dostarczana jest 2-4 dni po wybraniu oferty i podpisaniu wstępnych dokumentów. Nowa karta jest potrzebna do tego, aby móc korzystać ze swojego dotychczasowego numeru w sieci Nju mobile. 

Opinie o Nju mobile

O popularności Nju mobile świadczą niezwykle pozytywne opinie zadowolonych klientów w internecie. Opinie te znajdują się zarówno na portalach społecznościowych, jak i forach internetowych. Warto się z nimi zapoznać. Nju mobile stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów. Prognozy ukazują, że fora ta notuje swój dynamiczny wzrost każdego roku. Nic więc dziwnego, że opinie klientów są tak pozytywne. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż do Nju mobile przenosi coraz większa liczba klientów innych operatorów. Dzieje się tak głównie za sprawą niskich cen, atrakcyjnych pakietów internetu, a także dzięki wielu innym czynnikom. 

Internet w Nju mobile

Klienci Nju mobile mają do dyspozycji znacznie więcej internetu niż klienci innych operatorów komórkowych. Każdy pakiet dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że po roku bycia klientem Nju mobile można uzyskać jeszcze więcej internetu w tej samej cenie! Co więcej, każda osoba może ponadto dokupić 9 GB w cenie 9 zł. To niesłychanie korzystna oferta. 

Roaming

Operator Nju mobile umożliwia przeprowadzanie rozmów, a także wysyłanie SMS-ów i MMS-ów bez limitu w kraju i krajach UE. Wystarczy włączyć roaming i cieszyć się kontaktem ze światem podczas przebywania za granicami kraju. To gwarancja umowy na miesiąc oraz cen za usługi w roamingu tak, jak w kraju. 

Przydatne kody USSD w Nju mobile 

Wśród przydatnych kodów w Nju mobile wymienić można:

  • *128*14-cyfrowy kod# – Doładowanie z użyciem kodu Nju,
  • *127*42#/*127*42*00# – aktywacja/dezaktywacja poczty głosowej,
  • *127*44#/*127*44*00# – aktywacja/dezaktywacja roamingu.

Aplikacja mobilna Nju mobile

Operator Nju mobile udostępnia swoim klientom aplikację mobilną, którą mogą używać o każdej porze dnia i nocy. Aplikacja ta dostępna jest zarówno w systemie Android, jak i IOS. Dzięki niej zapoznać można się z aktualnymi ofertami, nowościami, a także zarządzać można swoim kontem. To doskonała opcja dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę, a także dla tych, którzy na bieżąco chcą monitorować zużycie danych, a także inne parametry. To W aplikacji ponadto sprawdzić można stan konta, a także wiele innych usług. Warto przyjrzeć się aplikacji znacznie lepiej!

Kontakt, adres, infolinia

Firma Nju mobile stawia na zadowolenie swoich Klientów. Oto metody kontaktu.

Infolinia

Dzięki wygodnej infolinii istnieje możliwość kontaktowania się z firmą dosłownie zawsze. Numer do Nju mobile to 690 300 400. Infolinia dostępna jest w godzinach 10-21. W tym czasie konsultacji są dyspozycji klientów i na bieżąco odpowiadają na zadawane pytania. 

Chat

Osoby, które nie chcą lub z jakichś przyczyn nie mogą zatelefonować, mogą skorzystać z wygodnego i niezwykle szybkiego czatu. Wystarczy wejść na stronę Nju mobile i wpisać  okienko treść swojego zapytania. Konsultacji odpowiadają na pytania tak szybko, jak to możliwe. 

Listownie

Wszelkie sprawy formalne można załatwić także drogą listową, wysyłając list na adres Nju mobile, 96-100 Skierniewice, Ul, Jagiellońska 34. 

Inne opcje

W Nju mobile rozwiązywanie spraw może odbywać się jeszcze na kilka sposobów. W razie trudności związanych z kontem lub w przypadku chęci sprawdzenia stanu konta oraz dostępnych pakietów warto wejść na stronę internetową w zakładkę ,,moje konto”. Można dokonać tego także dzięki wybraniu numeru *620. To automatyczna usługa, dzięki której dowiedzieć można się informacji związanych ze stanem konta, pakietami, a także usługami. Jak widać operator Nju mobile dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni ze świadczonych usług.

Nju Mobile. Oferta i opinie o sieci komórkowej.

Sieć Nju Mobile to bardzo dobra oferta dla klientów. Zdecydowanie zasługują na piątkę!

Editor's Rating:
5