a2mobile. Oferta i opinie o sieci komórkowej.

O sieci a2mobile

Sieć a2mobile to jedna z najnowszych propozycji na rynku. Powstała w 2016 roku i od tego czasu stale kusi nowych klientów ciekawymi propozycjami. Jest to sieć należąca do tak zwanego operatora strukturalnego, w tym przypadku znanej i cenionej firmy Aero2. Co ciekawe, operator ten swiadczy usługi na własnych nadajnikach, jednak korzysta także z nadajników Plusa (podobnie jak Premium Mobile oraz Lajt Mobile) oferując klientom doskonały zasięg bez względu na miejsce, w którym aktualnie się z znajdują.

Każdego dnia firma stara się umożliwiać kontakt swoim klientom z ich bliskimi na całym świecie, oferując LTE, LTE Advanced, a także internet w systemie pre-paid. Technologia komórkowa a2mobile opiera się także na technologi 2G i 3G. Operatorem a2mobile jest Remium mobile. Dzięki a2mobile klienci mogą cieszyć się niewyczerpywalnymi pakietami, a także ofertą dostosowaną do nawet najbardziej sprecyzowanych potrzeb. To propozycja dla osób, którym zależy na usługach najwyższej jakości!

Oferta a2mobile

Na szczególną uwagę zasługuje oferta a2mobile, która przyciąga uwagę klientów. Klienci mogą wybierać pośród kilku najważniejszych pakietów. W ofercie znajdują się propozycje z dużą ilością internetu lub z nieco mniejszą ilością, jednak dodatkowymi korzyściami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oto dostępne pakiety w sieci a2mobile.

Nowe pakiety z dużą ilością internetu

Pakiet 10 GB za 19,90 zł

Pakiet ten to aż 10 GB internetu do wykorzystania bez limitu prędkości! Oznacza to, że wykup tego pakietu to gwarancja 10 GB internetu, który będzie działał szybko i sprawnie, bez względu na miejsce, w którym akurat się znajdujemy. To propozycja dla osób, które korzystają z internetu, jednak nie oglądają na telefonie filmów, ani nie pracują w trybie internetu. To także nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy. Prędkość internetu to 1 Mb/s, a do tego zupełnie darmowy transfer aplikacji, takich jak Facebook, bezpłatna aplikacja WiFi Calling, a także aż rok ważności konta. Pakiet ten w prosty i zarazem szybki sposób można aktywować kodem *222*1# telefon

Pakiet 20 GB za 24,90 zł

Pakiet ten dedykowany jest osobom, które znaczną część dnia spędzają w sieci lub sporadycznie oglądają filmy. W pakiecie tym znajdują się także nielimitowane, zupełnie darmowe rozmowy na komórkę i telefony stacjonarne, a także bezpłatne SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. To gwarancja 20 GB szybkiego internetu bez limitu prędkości. Do tego klienci otrzymują bezpłatne transfery aplikacji społecznościowych, jak Facebook oraz darmowe Wifi Calling wraz z aż rokiem ważności konta. Pakiet ten aktywować kodem *249*1#telefon. 

Pakiet 30 GB za 29,90 zł

To propozycja przeznaczona dla osób, które bardzo często potrzebują dostępu do internetu lub potrzebują go na przykład do pracy. To oferta skierowana do najbardziej wymagających klientów, którym zależy na pakiecie najwyższej jakości. Oprócz aż 30 GB szybkiego internetu be z jakichkolwiek limitów transferu, klient otrzymuje pakiet darmowych rozmów na komórki i telefony stacjonarne, a także darmowe SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Oczywiście analogicznie do poprzednich propozycji, klient otrzymuje także rok ważności konta, darmowy dostęp do WiFi calling, a także możliwość darmowego transferu aplikacji portali społecznościowych. 

Pakiety bez internetu

Pakiet Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu za 17,90 zł

To pierwsza propozycja pakietu dla osób, które nie potrzebują dostępu do internetu. W pakiecie znajduje się możliwość wykonywania darmowych rozmów zarówno na telefony komórkowe, jak i stacjonarne, a także możliwość wysyłania darmowych SMS-ów i MMS-ów. W pakiecie tym znajduje się także darmowy transfer do aplikacji portali społecznościowych, takich jak Facebook oraz darmowe WiFi Calling. To także aż rok ważności konta. Opcja kierowana jest dla osób, które nie potrzebują dostępu do internetu lub też wystarczy im zasięg WiFi oraz dostęp do darmowych transferów portali społecznościowych. Pakiet aktywować można kodem *222*3#telefon. Opłaca za 1 MB internetu to 4 gr. 

Pakiet 5 GB internetu, SMS-y i MMS-y bez limitu za 17,90 zł

pakiet ten dedykowany jest osobom, które sporadycznie wykonują rozmowy telefonicznie, preferując wiadomości tekstowe, a także dostęp do internetu. To gwarancja aż 5 GB internetu bez ryzyka spowolnienia łącza. Prędkość internetu to maksymalnie 3MB/s, a do tego darmowy transfer dla aplikacji portali społecznościowych, darmowe WiFi Calling, a także rok ważności konta. W celu aktywowania pakietu należy wybrać *222*3# telefon. Opłaca za minutę połączenia to zaledwie 10 gr. 

Pakiet 5 GB i rozmowy bez limitu za 17,90 

Ten pakiet dedykowany jest osobom, które sporadycznie wysyłają wiadomości tekstowe, preferując rozmowy telefoniczne, a także dostęp do internetu. W pakiecie tym do dyspozycji jest aż 5 GB pakietu, a także nielimitowane rozmowy zarówno na telefony komórkowe, jak i stacjonarne. Oczywiście w pakiecie znajduje się także darmowe WiFi Calling, darmowy transfer do aplikacji portali społecznościowych, a także rok ważności konta. Pakiet należy aktywować dzięki wpisaniu kodu *222*4#telefon. 

Pakiety pojedyncze

Pakiet rozmowy bez limitu za 12,90 zł

Pakiet ten to darmowe rozmowy zarówno na telefony komórkowe, jak i stacjonarne. W pakiecie tym nie ma darmowych SMS-ów i MMS-ów (10 gr), a także internetu (4 gr za 1 MB). W pakiecie znajduje się darmowa aplikacja WiFi Calling, rok ważności konta, a także darmowy transfer dla aplikacji portali społecznościowych. Pakiet aktywowany jest kodem *222*5#telefon. Opcja dedykowana dla osób, które nie korzystają z internetu, a także nie wysyłają wiadomości tekstowych, preferując rozmowy telefoniczne.

Pakiet SMS-y i MMS-y bez limitu za 12,90 zł

Pakiet ten to gwarancja darmowych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci. Nie ma tutaj jednak darmowych połączeń głosowych (10 gr/min), a także internetu (4 gr/1 MB). W pakiecie tym znajduje się darmowy transfer dla aplikacji portali społecznościowych, darmowe WiFi Calling, a także rok ważności konta. W celu aktywacji pakietu należy wybrać *222*6#telefon.

Pakiet internet 5 GB bez limitu prędkości za 12,90 zł

Pakiet ten to dostęp do aż 5 GB internetu bez limitu prędkości. Niestety w pakiecie tym nie ma zarówno darmowych SMS-ów i MMS-ów (10 gr), a także darmowych rozmów (10 gr/min). Pakiet ten dedykowany jest dla osób, które wykorzystują telefon głownie do sporadycznego przeglądania internetu. W celu aktywacji pakietu należy wybrać *222*7#telefon. To także doskonała propozycja rozszerzenia innego pakietu. 

Oferta z telefonem

Niestety sieć a2mobile nie oferuje jeszcze pakietów wraz z telefonem komórkowym (polityka zbliżona do np. Nju Mobile). Klientami sieci są osoby, które są już posiadaczami telefonów. W przyszłości, wraz z rozwojem firmy być może oferta ta się poszerzy. Obecnie trwają jednak rozmowy, a sam plan jest w przygotowaniu. 

Oferta bez telefonu

Jak już zostało wspomniane, a2mobile oferuje głównie pakiety bez telefonu komórkowego. Oznacza to, że korzystając z usług należy mieć swój własny sprzęt. Oferta bez telefonu opisana została powyżej. Warto zapoznać się z wszelkimi dostępnymi pakietami, a także zdecydować się na pakiet, który w najwyższym stopniu odpowiada oczekiwaniom. Jak widać, oferta jest niezwykle bogata, dlatego nie warto czekać i już dziś skorzystać z usług, jakie daje a2mobile. Klienci mogą wybierając spośród pakietów zawierających dużą ilość internetu, a także  z pakietów pojedynczych, które składają się z darmowych SMS-ów i MMS-ów lub też rozmów, czy dostępu do internetu. Twórcy a2mobile dokładają wszelkich starań, aby każdy klient bez trudu odnalazł coś dla siebie. Wystarczy mieć własny telefon komórkowy, aby w pełni cieszyć się możliwościami. 

Na kartę czy na abonament?

A2mobile nie oferuje abonamentu dla swoich klientów. Wystarczy przenieść numer lub kupić starter, aby cieszyć się usługami. Doładowanie konta można przeprowadzić na stronie internetowej doładowania.a2mobile, poprzez stronę banku lub w sieci Plus. Swoje konto doładować można kwotą 5-500 zł. To doskonała oferta dla osób, które nie posiadają stałych dochodów i dla których opłacanie comiesięcznego abonamentu mogłoby być sporym problemem. 

Przeniesienie numeru

Aby korzystać z a2mobile wystarczy kupić starter lub przenieść już istniejący numer! To takie proste! Osoby, które przeniosą swój numer do 2amobile przez pierwszy miesiąc nie ponoszą absolutnie żadnych opłat, ciesząc się darmowym internetem w ilości 10 GB, a także nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami! Do tego dochodzi także oczywiście bezpłatna aplikacja WiFi Calling, a także bezpłatny transfer do aplikacji portali społecznościowych. Aby przenieść numer wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie, bądź też skonsultować się z konsultantem. Warto zajrzeć także w zakładkę FAQ. Drugą opcją jest także zakup startera. Otrzymujemy na nim wartość aż 10 zł i w ramach tej kwoty pobierana jest opłata 9,95 zł za pakiet nielimitowane wszystko na 31 dni. To gwarancja darmowych rozmów, SMS-ów i MMS-ów,a  także internetu zupełnie tak, jak w pakiecie powyżej. 

Opinie o a2mobile

Szczególną uwagę warto zwrócić na niemal doskonałe opinie o firmie a2mobile. Klienci tego dostawcy komórkowego chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami na wielu forach internetowych, a także stronach. Sławę tej sieci komórkowej widać głównie za sprawą wzrostu liczby klientów gotowych do skorzystania z oferty. Liczba ta stale wzrasta, a sam dostawca prosperuje tak dobrze, że nie musi wykorzystywać w celach reklamowych reklam radiowych, czy telewizyjnych. Klienci cenią a2mobile przede wszystkim za elastyczność , a także szeroką gamę pakietów dla mniej lub bardziej wymagających klientów. 

Internet w a2mobile

Internet w a2mobile ma doskonały zasięg, co potwierdzają liczni klienci. Sieć ta funkcjonuje na własnych łączach, jednak wspomaga się także zasięgiem Plusa. Klienci do dyspozycji mają wiele różnych rodzajów pakietów zawierających internet, które nie słabną po wykorzystaniu transferu. W ofercie znajdują się pakiet 5 GB, 10 GB, 20 GB, a także 30 G. Ilość ta wystarcza nie tylko do  sporadycznego przeglądania internetu, ale także do wykonywania pracy. A2mobile korzysta z technologi 2G, 3G, a także LTE. 

 Roaming

Co ciekawe, w a2mobile po przekroczeniu granicy internetu internet zaczyna wybierać sieć. Następnie właściciel telefony otrzyma dane dotyczące dostępu do roamingu. W informacjach tych dostępne będą dane dotyczące najnowszych rozwiązań, a także ofert, spośród których klienci mogą korzystać w roamingu. Każdy klient powinien jednak pamięta, że dzwoniąc z zagranicy musi wybrać odpowiedni numer kierunkowy. To niezwykle istotne. Po przekroczeniu granicy telefon automatycznie wybiera sieć. W przypadku jakichkolwiek problemów warto zadzwonić do konsultanta w celu omówienia wszelkich niezbędnych szczegółów. 

Przydatne kody USSD w a2mobile

Wśród przydatnych kodów w a2mobile wymienić można kody, które pozwalają aktywować wszelkie pakiety. Zostały one opisane w punkcie z ofertą. Przypomnimy jednak, że pośród tych kodów znajdują się takie, jak *222*2# telefon oraz inne kody, które różnią się jedynie cyfrą przed prefiksem. W celu odszukania kodów warto udać się na stronę internetową. Wśród kodów innego rodzaju znajdują się także takie, jak aktywacja pakietu społecznościowego. Numer to *222*8#. Doładowanie telefonu to *111*KOD#. 

Aplikacja mobilna w a2mobile

Co  ciekawe, a2mobile oferuje niezwykle ciekawą aplikację mobilną, która dostępna jest zarówno w systemie IOS,a  także Android. Każdy właściciel numeru może więc z niej skorzystać w celu przejrzenia aktualnych promocji oraz w celu doładowania konta. Dzięki temu obsługa konta staje się niezwykle szybka i przyjemna. Klienci są zgodni co do tego, że a2mobile to jedna z najprężniejszych, rozwijających się telefonii komórkowych. Informatycy stale wdrażają nowe zmiany oraz sprawiają, że aplikacja może działać znacznie sprawniej, niż aplikacje konkurencyjnych sieci. Z aplikacji mobilnej skorzystało już wielu klientów, a liczba ta stale rośnie/ Warto być bliżej a2mobile i cieszyć się ofertami, jakie oferuje! Warto zapamiętać, że a2mobile to także ciekawe kody rabatowe i oferty zarówno dla stałych jak i nowych klientów. Aplikacja jest niezwykle przejrzysta i intuicyjna, a poruszanie się po niej to doskonały sposób za zaoszczędzenie czasu podczas chęci doładowania konta lub innych czynności. 

Kontakt, adres i infolinia

Kontakt z a2mobile to czysta przyjemność. Wystarczy wybrać jedną z dostępnych opcji, aby w pełni cieszyć się korzyściami, jakie daje. Telefon do a2mobile to 720 20 30 40. Można jednak także skorzystać z adresu email: bok@a2mobile.pl. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. Warto śledzić stronę a2mobile na Facebooku. To niezwykle ważne, aby być na bieżąco z ofertami! Konsultanci starają się być dyspozycyjni i odpowiadać na wszelkie pytania, jakie mają klienci. Można powiedzieć, że doskonały kontakt z a2mobile to jedna z najmocniejszych stron tego operatora. Dzięki temu klienci tak chętnie korzystają z oferty i przenoszą swoje numery, znudzeni ofertami oferowanymi przez konkurencję!

Czy warto przejść do a2mobile?

Czy warto skorzystać z oferty a2mobile? Oczywiście, że tak! Wielu klientów jest niezadowolonych ze sowich obecnych ofert, dlatego postanawia przenieść swój numer do operatora a2mobile. Kupują wówczas startery lub dokonują przeniesienia numeru. Cały proces jest niezwykle prosty i nie wymaga wielu przygotowań. W celu przeniesienia numeru należy wypełnić formularz lub skorzystać z infolinii. Kurier po kilku dniach przywozi dokumenty do podpisania, a dany klient może cieszyć się pakietami, jakich nie am nikt!

Propozycja kierowana jest zarówno do klientów, którzy oczekują sporej ilości internetu, a także do osób, które potrzebują darmowych SMS-ów, MMS-ów oraz innych korzyści. To gwarancja doskonałego połączenia z bliskimi niezależnie od miejsca zamieszkania i aktualnego pobytu. Roaming, doskonały kontakt, a także intuicyjna aplikacja mobilna to jedne z najmocniejszych stron a2mobile. Warto przenieść numer już dziś i cieszyć się aż miesiącem darmowych usług. To pierwszy krok do dobrych zmian i niższych opłat za telefon.